eGospodarka.pl


Biuro reklamy eGospodarka.pl

Telefon: (22) 621 07 85

Faks: (22) 621 07 86

E-mail: reklama@egospodarka.pl

Skype: eGospodarka.pl


Kontakt 

Łukasz Kąkolecki

Łukasz Kąkolecki - tel. (22) 398 25 41, e-mail

W eGospodarka.pl od listopada 2008 roku. Zaczynał od pozyskiwania kontaktów z małymi i średnimi przedsiębiorcami, następnie wyspecjalizował się w kontaktach z domami mediowymi i agencjami reklamowymi przygotowującymi media plany dla Klientów. Aktualnie odpowiada za wsparcie w kwestiach merytorycznych, wprowadzanie nowych inicjatyw sprzedażowych oraz kontakty i pozyskiwanie nowych Klientów. W kręgu zainteresowań znajduje się szeroko pojęte środowisko WWW oraz kwestie marketingowe. Absolwent Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej na kierunkach psychologia społeczna i kliniczna.


do góry

Dane teleadresowe

eGospodarka.pl Sp. z o.o.

ul. Białostocka 22 lok. 31
 
03-741 Warszawa 


Telefon: (22) 621 07 85

Faks: (22) 621 07 86

E-mail: reklama@egospodarka.pl

Skype: eGospodarka.plZapytanie o reklamę

Wyślij zapytanie korzystając z poniższego formularza lub zadzwoń do Biura reklamy pod numer (22) 621 07 85.Dane kontaktowe
Imię i nazwisko *
Nazwa firmy*
E-mail*
Telefon
Strona www
Informacje dodatkowe
Opis
Brief
Pobierz formularz briefu Brief_eGospodarka.doc
Dodaj brief

(*) pole wymagane


do góry


Reklama

Ok, rozumiem Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych, marketingowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w Polityce Prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz to zmienić za pomocą ustawień przeglądarki.