eGospodarka.pl

Reklama

Newsletter

Tak, chcę otrzymywać bezpłatny newsletter.

 
Dziennik eGospodarka.pl
Analizator
Tydzień w gospodarce
txt html
 


E-booki w prezencie!
więcej informacji »

POLECAMY

 

 

 

Promocja wakacyjna 2013

 

W okresie wakacyjnym zachęcamy do korzystania ze specjalnej oferty promocyjnej. Oferta obejmuje mailing masowy - do całej bazy lub jej połowy, mailing z bezpłatnym kryterium targetowania oraz rabat nawet do 25% na formy display w stałej obecności. Promocja obejmuje kampanie realizowane do 10 września br. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą na stronie promocji wakacyjnej lub do pobrania pliku z opisem.
Aby uzyskać dodatkowe informacje prosimy o kontakt z Biurem reklamy.
2013-06-26

do góry

 

 

 

 

Dedykowany Pakiet Reklam

 

W produktach Biura reklamy pojawiła się warta uwagi pozycja – Dedykowany Pakiet Reklam. Składają się na niego dwa boksy w stałej obecności, artykuł sponsorowany oraz trzy wysyłki mailingu do dowolnej kategorii targetowania. Pakiet przeznaczony jest zarówno dla Klientów indywidualnych, jak i agencyjnych. Zachęcamy do kontaktu i zapoznania się z pakietem w formie prezentacji.
2013-05-13

do góry

 

 

 

 

Kolejny opublikowany artykuł

 

W Nowoczesnej Firmie ukazał się nasz kolejny artykuł. Tym razem doradzamy „Jak rozpocząć działania reklamowe w Internecie?” Zapraszamy do lektury oraz do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy pomogą w zaplanowaniu kampanii na eGospodarka.pl. Aby uzyskać dodatkowe informacje prosimy o kontakt z Biurem reklamy.
2012-12-12

do góry

 

 

 

 

Nowy wygląd artykułów sponsorowanych

 

Pragniemy poinformować, iż w związku ze zmianami szaty graficznej serwisu, zmienił się również wygląd artykułów sponsorowanych oraz możliwości promocji przez nie oferowane. Zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną kartą produktu. Aby uzyskać dodatkowe informacje prosimy o kontakt z Biurem reklamy.
2012-11-20

do góry

 

 

 

 

Publikacja artykułu w Nowoczesnej Firmie

 

Kolejna publikacja artykułu pracownika Biura reklamy w serwisie Nowoczesna Firma. Tym razem w artykule zatytułowanym „Modele rozliczeń i sposoby płatności za reklamę w internecie” poruszono zagadnienia dotyczące najpopularniejszych form rozliczania się za kampanie przeprowadzane w środowisku WWW. Zachęcamy do lektury. Aby uzyskać dodatkowe informacje prosimy o kontakt z Biurem reklamy.
2012-10-22

do góry

 

 

 

 

Współpraca z Brave Brain

 

Jak informowaliśmy w maju, Biuro reklamy eGospodarka.pl podjęło współpracę z agencją reklamową Brave Brain, która zajmuje się profesjonalną oprawą graficzną oraz przygotowywaniem kreacji reklamowych. Niedawno w wyniku wspólnych działań powstały nowe wzory reklamy prasowej promujące serwis eGospodarka.pl oraz ofertę wysyłki mailingowej do użytkowników serwisu. Gorąco polecamy agencję Brave Brain wszystkim, którzy nie posiadają kreacji reklamowych lub myślą nad ich zmianą. Aby uzyskać dodatkowe informacje prosimy o kontakt z Biurem reklamy.
2012-09-17

do góry

 

 

 

 

Mailing. Skuteczne narzędzie reklamy w Twoich rękach

 

W serwisie Nowoczesna Firma został opublikowany nasz artykuł zatytułowany: „Mailing. Skuteczne narzędzie reklamy w Twoich rękach”. Poruszono w nim takie zagadnienia, jak jakość bazy mailingowej, zgoda odbiorców na otrzymywanie ofert handlowych oraz dobór kryteriów targetowania. Zostały także przedstawione dwa case studies. Zapraszamy do zapoznania się z artykułem, a także do skorzystania z naszej skutecznej bazy mailigowej.
2012-06-14

do góry

 

 

 

 

Patronat nad Targami Reklamy dla Firm

 

eGospodarka.pl objęła patronat nad Warszawskimi Targami Reklamy dla Firm, które odbędą się 30 maja w Warszawie. Targi są dedykowane przedsiębiorstwom z województwa mazowieckiego, które szukają dla siebie rozwiązań reklamowych i marketingowych. Chcąc świadczyć dla Państwa jeszcze lepsze usługi, wybieramy się tam, by poznać nowe trendy i przygotować się do nowego sezonu. Serdecznie zapraszamy, będziemy mogli się tam spotkać i porozmawiać.
2012-05-28

do góry

 

 

 

 

Współpraca z Brave Brain

 

Biuro reklamy eGospodarka.pl nawiązało współpracę z agencją reklamową Brave Brain, która zajmuje się profesjonalną oprawą graficzną oraz przygotowywaniem kreacji reklamowych. Pierwszym efektem wspólnych działań jest reklama prasowa promująca mailing eGospodarka.pl. Agencja Brave Brain, jako częsty nabywca naszych usług, dokładnie zna atuty bazy mailingowej eGospodarka.pl, co skutecznie podkreśliła w przygotowanej kreacji.
Dając wyraz zadowoleniu z podjętej współpracy, rekomendujemy Klientom naszego biura, nie posiadającym kreacji preferowanych reklam, korzystanie z usług agencji Brave Brain. Aby uzyskać dodatkowe informacje prosimy o kontakt z Biurem reklamy.
2012-05-21

do góry

 

 

 

 

Zmiana Strony Głównej eGospodarka.pl

 

Uruchomiliśmy nową Stronę Główną eGospodarka.pl. Jest bardziej rozbudowana i przejrzysta od poprzedniej. Dostępne są na niej wszystkie dotychczasowe strefy reklamowe m.in. billboard (wraz ze wszystkimi rodzajami wielkości i formy, takimi jak screening czy toplayer), dwa rectangle 300x250 px oraz nowe tj. boks o wymiarach 120x160 px czy 300x60 px. Aby uzyskać dodatkowe informacje prosimy o kontakt z Biurem reklamy.
2012-05-08

do góry

 

 

Opinie i Porady

 

Dysponujemy powierzchnią reklamową w nowej części serwisu eGospodarka.pl, którą stanowią Porady oraz Opinie. Te ostatnie zyskują większy zasięg połączone z witryną e-commerce.pl oraz Opinie.Senior.pl.
Porady to doskonałe miejsce promocji od strony merytorycznej i pozyskania zaufania użytkowników, natomiast Opinie są idealne dla produktów FMCG. W celu uzyskania szczegółowych informacji, prosimy o kontakt z Biurem reklamy.
2012-04-25

do góry

 

 

Nowy cennik pozycji stałych

 

Wprowadziliśmy zmiany w cenach form display sprzedawanych w stałej obecności (FF). Aktualnie są one korzystniejsze nawet o 30% w stosunku do wartości obowiązujących dotychczas. Stałą obecność można wykupić na okres od jednego do kilku tygodni. Aby uzyskać szczegółowe informacje prosimy o kontakt z Biurem reklamy.
2012-03-19

 

 

Zespół Biura reklamy

 

Na stronie Kontakt prezentujemy sylwetki pracowników naszego Biura reklamy. Poznaj osoby, z którymi współpracujesz. Dane do bezpośredniego kontaktu pomogą w otrzymaniu szybkiej odpowiedzi na pytanie lub pilnej wyceny planowanej kampanii.
2012-03-12

do góry

 

 

Porady - nowy dział eGospodarka.pl

 

Z myślą o użytkownikach, którzy poszukują odpowiedzi na swoje pytania lub potrzebują porady specjalistów z zakresu szeroko rozumianego biznesu, uruchomiliśmy Porady, nowy dział eGospodarka.pl. Swoją wiedzę i doświadczenie mogą tutaj zaprezentować eksperci działający w imieniu firmy oraz osoby prywatne. Aktywność w dziale Porady jest bezpłatna. Zainteresowanych współpracą prosimy o kontakt.
2012-02-15

do góry

 

 

Nowe miejsca reklamowe

 

Wychodząc naprzeciwko potrzebom naszych Klientów, stworzyliśmy dwa nowe miejsca reklamowe. Są to: płatne komunikaty firmowe oraz reklama w formularzach CV i listów motywacyjnych. Pierwsza z nich kierowana jest do agencji PR, druga do firm zajmujących się HR, a przede wszystkim rekrutacją pracowników. Aby uzyskać dodatkowe informacje prosimy o kontakt z Biurem reklamy.
2012-02-13

do góry

 

 

Twoje narzędzia

Zakupy i usługi

O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.